Koalice STAN a TOP 09 pro Chrudim

Kombinujeme dravé mládí s bohatými zkušenostmi a naše slovo platí!

Jmenuji se Erik Jahnický a narodil jsem se v roce 1983 v Chrudimi, kde jsem strávil celý svůj život, vyjma let 2006 až 2009. V tomto období jsem žil, studoval a pracoval v Londýně. Chodil jsem do sportovní třídy na základní škole U Stadionu Chrudim. Absolvoval jsem chrudimskou Obchodní akademii a v roce 2003 úspěšně maturoval.

Jmenuji se Josef Sellák a narodil jsem se v roce 1971 v Chrudimi, kde bydlím po celý svůj život, a to již jako druhá rodinná generace. Zde jsem navštěvoval základní školu v Sladkovského ulici, po které jsem absolvoval Střední průmyslovou školu strojnickou, kde jsem v roce 1990 úspěšně odmaturoval v oboru strojírenská technologie.

Jmenuji se Vlaďka Jonášová, narodila jsem se v roce 1974 v Havlíčkově Brodě, ale od prvního roku života bydlím trvale v Chrudimi.

Jmenuji se Tomáš Mach a narodil jsem se roku 1998 v Chrudimi. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu chemickou v Pardubicích, ale vždy jsem tušil, že chemie není obor mému srdci nejbližší. Aktuálně pracuji jako sportovní redaktor a jsem rád, že jsem našel zaměstnání, které mě naplňuje. Zároveň k práci dálkově studuji vysokou školu v oboru...

Jaroslav se narodil v roce 1968. Úplně původem pochází z Chotěboře, ale od roku 1994 žije trvale v Chrudimi. Je ženatý, má dvě dcery. Vystudoval Ústav sociálních studií na Univerzitě v Hradci Králové. Po získání titulu magistr studoval na Central Europen Management Institut obor Executive Management, kde získal titul MBA.

Jmenuji se Jiří Čech a narodil jsem se v Chrudimi v roce 1989. Vystudoval jsem Obchodní akademii Chrudim, VÚT Brno, obor podnikové finance a obchod a bakalářský studijní program obchodněprávní studia právnické fakulty Masarykovy univerzity Brno. V roce 2018 jsem se stal členem TOP 09. Pracuji jako účetní. Jelikož v Chrudimi žiji celý život a...

Jmenuji se Miroslav Smělý a narodil jsem se v Chrudimi. Žiji v Chrudimi. A Chrudim mám moc rád. Vystudoval jsem sice průmyslovku, ale celou svou profesní kariéru se věnuji obchodu a marketingu. Částečně profesně se věnuji také trénování dětí v místním fotbalovém klubu MFK.

Vladislava Michalová, 45 let, volební období 2018-2022 radní města Chrudim, zdravotní sestra a manažerka provozu v rodinné ordinaci, vdaná, dcera Anna.

Jan Ficek, narozen a podnikající v Chrudimi. Vystudoval místní obchodní akademii, poté pokračoval na VŠE v Praze, kde dokončil své studia s titulem inženýr.

Jmenuji se Jakub Skřepský a vystudoval jsem Výtvarnou školu Václava Hollara. Šest let jsem působil v Domově Mládeže v Praze 9 a nyní se věnuji především tvorbě, kterou můžete vidět v MLK nebo například na akcích Chrudimské besedy. Jsem jedním ze zakládajících členů MaChru.

Jmenuji se Simona Jebavá a narodila jsem se v Trutnově. Jsem vdaná a mám dvě děti. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu ve Dvoře Králové nad Labem a Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Po škole jsem dlouhodobě pracovala pro nadnárodní společnosti v oblasti kontroly kvality a provádění firemních auditů.

Jmenuji se Michal Kálecký. Je mi 38 let, jsem ženatý a mám 2 děti. Již 20 let úspěšně podnikám v oblasti realit, energetiky a internetového maloobchodu.

Jmenuji se Martin Černý a žiji v Chrudimi, kde jsem se i narodil. Pracuji ve stavebnictví a jsem členem humanitární organizace s mezinárodní působností, nadále jsem členem místní organizace na ochranu obyvatelstva. Nadále spolupracuji se Záchrannou stanicí pro zvířata. Do voleb jsem se rozhodl kandidovat pro prospěch města Chrudim, jeho obyvatele a...

Jmenuji se Filip Šmaha, je mi 37 let, jsem ženatý a mám 2 malé děti. Narodil jsem se v Chrudimi a žiji zde celý svůj život. Pracuji jako barman v baru Široká, kde rovněž dělám i provozního. Rozhodl jsem se kandidovat, protože mám zájem se aktivně podílet na dění v našem městě. Zajímá mě hlavně sport a kultura.

Jmenuji se Oldřich Chrbolka a narodil jsem se v Chrudimi, kde jsem vystudoval střední průmyslovou školu obor Mechatronika. Již během studia jsem začal pracovat v obchodní firmě ve východních Čechách, kde jsem postupem času dosáhl pozice produktový manažer. V této firmě pracuji doteď.

Jmenuji se Jan Nevlída a jsem chrudimský rodák. V Chrudimi jsem chodil na základní školu v ulici Sladkovského a poté jsem absolvoval místní Gymnázium Josefa Ressela. Nyní studuji na Právnické fakultě na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jako konzervativně liberální člověk jsem se rozhodl kandidovat za stranu TOP 09, která mi je svými hodnotami a...

Jmenuji se Ludmila Machová, narodila jsem se v Chrudimi. Více let pracuji u České pošty s pozicí přepážkové pracovnice a pár let se angažuji v Domu dětí a mládeže Chrudim. Setkávám se denně se spousty občany města. Proto kandiduji za koalici STAN - TOP 09 pro Chrudim, jelikož jsem byla oslovena a motivována volebním programem koalice. Ráda se...

Jmenuji se Jaromíra Skřepská a je mi 64 let. Vystudovala jsem obor sociální práce a sociální politika na Univerzitě v Hradci

Jmenuji se Adam Charvát narodil jsem se v roce 2000 v Chrudimi. Jsem absolventem Obchodní akademie v Chrudimi, poté jsem zamířil studovat do Olomouce na Univerzitu Palackého, kde studuji doteď a nastupuji do třetího ročníku. Studuji na Filozofické fakultě Ekonomicko-manažerská studia, téma mé bakalářské práce je podpora sociálního podnikání. Letní...

Jmenuji se Zdeněk Kočí, pocházím z Chrudimi. Jsem ženatý, dvě děti, žiji v Chrudimi, kde mám od r. 1992 stavební firmu. Je mi 60 let a chtěl bych v Chrudimi pomoci vytvořit dlouhodobou koncepci rozvoje Chrudimě z hlediska dopravy, rekreace, sportu apod.

Jmenuji se Kristýna Málková a je mi 31 let a pracuji v místní restauraci jako servírka. Kandiduji protože bych ráda viděla Chrudim více živou. Ráda bych podpořila nové kulturní projekty, díky své profesi znám potřeby prostých občanů.

MUDr. Petr Michal ml., 52 let, volební období 2018-2022 člen sociálně zdravotní komise města, všeobecný praktický lékař v rodinné ordinaci, ženatý, dcera Anna, volný čas: cyklistka, cestování

Jmenuji se Nick Svoboda a narodil jsem se v roce 2004 v Chrudimi. Chodil jsem na Základní školu dr. J. Malíka a 9 let závodně plaval. Nyní studuji na Gymnáziu Mozartova v Pardubicích, kde jsem spoluzaložil školní radu. Od minulého roku jsem členem Krajského studentského sněmu Pardubického kraje.