4. Tomáš Mach

31.08.2022

Jmenuji se Tomáš Mach a narodil jsem se roku 1998 v Chrudimi. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu chemickou v Pardubicích, ale vždy jsem tušil, že chemie není obor mému srdci nejbližší. Aktuálně pracuji jako sportovní redaktor a jsem rád, že jsem našel zaměstnání, které mě naplňuje. Zároveň k práci dálkově studuji vysokou školu v oboru politologie.

Se sportem se pojí celý můj život, byť na to nemusím vypadat. Od útlého věku jsem hrál fotbal za místní klub SK Chrudim, ale aktuálně jsem členem výborné party v nedalekých Dřenicích. Mám však rád veškeré sporty, a to od lyžování až po badminton.

Druhým obrovským koníčkem mi je hudba, tedy konkrétně kytara. Od sedmi let jsem docházel do místní umělecké školy, kde jsem zažil taktéž mnoho skvělých zážitků. Hudba je pro mě lékem na nejrůznější strasti a nástrahy života.

Právě odvětví sportu a kultury jsou ty, kterým bych se rád věnoval, a to z jednoho prostého důvodu. Vadí mi, jak se lidé k sobě chovají a věřím, že právě tyto obory spojují všechny napříč ekonomickým rozdílům či odlišným názorům.

Chrudim je nádherné město, ale věřím, že vždy je co zlepšovat. Pojďme dát do ulic více květin, laviček či otevřených zahrádek. Podpořme podnikatele, aby měli tu nejlepší možnost zvelebovat naše město. Podpořme různé kulturní festivaly a udělejme jim ty nejlepší možné podmínky. Podporujme sport, protože lepší reprezentaci naše město nemůže dostat. Važme si seniorů, kteří naše město vybudovali, ale zároveň mysleme na děti, protože to oni jsou naší budoucností. Opravme zchátralá dětská hřiště či hřiště s umělou trávou, které začínají být spíše než prospěšné, tak nebezpečné svému okolí. Budujme bezpečnou Chrudim, a to ne pouhými planými řečmi. Je to ale samozřejmě více.

Jsem Tomáš Mach. Váš kandidát do zastupitelstva s dobrým srdcem i úmyslem. Dravé mládí musí doplnit zkušené stáří. Jedno bez druhého nejde!